У Києві кілька десятків чоловіків влаштували "розбірки" з бітами, ножами і коктейлями Молотова

У Києві кілька десятків чоловіків влаштували "розбірки" з бітами, ножами і коктейлями Молотова

Учасники "розбірок" били один одного бітами. / Фото: thatif.ru

Одна група чоловіків представилася "майданівцями", друга - "учасниками АТО".

На території приватного підприємства "Сучасні технології" в Києво-Святошинському районі столиці сталися масові "розбірки" між кількома десятками чоловіків.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

За його словами, ввечері 4 листопада, близько 20.00, в міліцію почали надходити дзвінки про те, що по вул. Промисловій чути численні звуки пострілів. Туди терміново попрямували посилені наряди міліції.

Як виявилося, на території приватного підприємства билися дві групи чоловіків. Одна з них називала себе сотнею Майдану, і заявляла, що охороняє територію за погодженням з власником. Друга група називала себе учасниками АТО, які нібито приїхали з-під Донецька, щоб відновити права власності іншого власника підприємства.

Міліція затримала 42 людини з обох угруповань.

"При затриманні ніхто не постраждав. Правопорушники, побачивши чисельну перевагу міліції, добровільно відмовилися від продовження протиправних дій", - написав Геращенко.

У учасників "розбірок" були вилучені балаклави, бейсбольні біти, ножі і пляшки з коктейлями Молотова. В одного чоловіка вилучили вогнепальну зброю.

Антон Геращенко написав, що зараз проходить ідентифікація учасників бійки, після чого всі вони, крім того, у кого була вогнепальна зброя, будуть відпущені по домівках під зобов'язання з'являтися на допит до слідчого. Порушено кримінальну справу за статтею за хуліганство із застосуванням вогнепальної і холодної зброї.

"Ні у тих, хто нібито охороняв, ні у тих, хто приїхав розбиратися з охоронцями, не було ніяких документів, що підтверджують законність їх дій з охорони або заволодіння об'єктом. За попередньою інформацією, щодо цього об'єкту вже багато років ведуться майнові спори в судах і не тільки", - написав радник міністра.

Нагадаємо, в Києві водії на джипах влаштували "розбірки" і стрілянину посеред дороги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація