У Києві керівники ОСББ взбунтувалися проти водоканалу та енергетиків

У Києві керівники ОСББ взбунтувалися проти водоканалу та енергетиків

Люди вийшли на вулицю протестувати

Люди говорять про неправильні тарифи.

У столиці стався бунт проти водоканалу та "Київенерго". Цим двом інстанціям керівники ОСББ закидають протизаконні махінації з тарифами. Обурені голови об'єднань співвласників багатоквартирних будинків пікетували уряд із вимогою вплинути на монополістів і переглянути тарифи, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Керівники ОСББ нарікають, що у деяких будинках "Київенерго" вимагає плати не за лічильником, а за проектними тарифами. Тому в опалювальний сезон люди мають платити у 1, 5 рази більше, бо лічильник відомство чомусь не визнає і не хоче брати на облік через те, що засіб обліку — це власність ОСББ.

Ще важчою ситуацію робить невизначеність із виробником гарячої води. У "Київводоканалі" стверджують, що інколи деякі ОСББ відмовляються сплачувати за ту воду, яку беруть на підігрів. Більше того, вони кажуть, що в Києві немає виробника гарячої води.

Поки виробника гарячої води не визначили, платити ОСББ змушують двічі: і "Київенерго", і водоканалу. Тому люди прийшли обурюватися під стіни уряду. Відомствам закидають, що ті переливають із пустого в порожнє. Люди кажуть, що "Київенерго" і "Київводоканал" довго водять їх за ніс, тому що переадресовують одне до одного, а в результаті кияни платять за гарячу воду двічі.

Протестувальники стояли за парковкою Кабінету міністрів. Одна з їхніх головних вимог – це щоб до них вийшов, якщо не сам Прем'єр-міністр, то бодай хто із його помічників, і нарешті всадив за стіл переговорів монополістів. Однак, за півтори години протестів, ніхто з міністрів до людей так і не вийшов.

Зрештою, до активістів вийшов працівник одного з департаментів профільного міністерства. Люди взяли його в облогу. Він із активістами погодився. Але допомогти, каже, що нічим не може, бо обидва підприємтсва є монополістами.

У підсумку активісти підписали відкритого листа до Уряду. Представник міністерства пообіцяв запросити активістів до міністерства на переговори.

Нагадаємо, що луганчани збунтувалися проти тарифів на тепло

Кореспондент ТСН Ольга Мальчевська.

Водоканал та Київенерго звинуватили у протизаконних махінаціях з тарифами

Водоканал та Київенерго звинуватили у протизаконних махінаціях з тарифами

Повʼязані теми:

Наступна публікація