У Києві із гуртожитку виганяють військових

У Києві із гуртожитку виганяють військових

Люди борються за житло в суді

Під загрозою виселення опинилися два десятки родин. 

У столиці з гуртожитку виселяють військових, навіть попри клопотання міністра оборони цього не робити. Два місяці тому "Новини 2+2" вже розповідали історію підполковника, якого з дитиною намагалися виставити на вулицю із цього ж гуртожитку. Але на цьому все не завершилося, бо на вулицю вигнали вже полковника запасу та його дітей, поки ті були відсутні. У кімнаті виламали двері, поміняли замки, а речі - відправили на склад Університету оборони України, - йдеться в сюжеті "Новин 2+2".

Наприклад, Валерія в кімнаті гуртожитку прожила разом з родиною 15 років. Її батька - полковника запасу перевели зі Львова і з дозволу Міноборони поселили у цей гуртожиток, закріплений за університетом оборони. Проте людей заселяло старе керівництво, а нове родину висилило на вулицю, з мотивацією, що полковник - самовселенець, бо не має ордеру на заселення.

Колишній міністр оборони видав наказ позовну заяву із суду забрати, а родину з кімнати не виганяти. Але цього не сталося: позов із суду не забрали, родину виселили, доки нікого не було вдома. Майно описали без власників і навіть оцінили на випадок втрати. У списках ні золота, ні грошей немає. Усе майно оцінили у три з половиною тисячі гривень. Забрати його вони не можуть, бо нікуди. Зараз живуть, хто де.

У Києві з гуртожитку примусово виселяють військових

У Києві з гуртожитку примусово виселяють військових

Під загрозю виселення з гуртожитку також опинилися понад 2 десятки родин військових. Міністр оборони нині створив комісію, яка працює в університеті. Поки що вона займається розслідуванням ситуації, перші висновки будуть відомі після 12 червня. Керівник університету генерал Телелим, який за словами військових виселяє їх, ввічливо телефоном попросив дочекатися результатів роботи комісії.

Кілька десятків родин оскаржують рішення про виселення у суді.

Нагадаємо, що рада дозволила військовим приватизувати кімнати в гуртожитках

Кореспондент "Новин 2+2" Євгеній Агарков.

Повʼязані теми:

Наступна публікація