У Києві хочуть посилити боротьбу з незаконними МАФами

Дата публікації
Перегляди
2735
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві хочуть посилити боротьбу з незаконними МАФами

У Києві хочуть посилити боротьбу з незаконними МАФами / Фото: КМДА

Київзеленбуд судиться з Київблагоустроєм

14 квітня КО "Київзеленбуд" подав позов до Господарчого суду міста Києва, у якому вимагає "Київблагоустрій" прибрати незаконно встановлені МАФи, автокавярні та об'єкти сезонної торгівлі з газонів та парків. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив генеральний директор КО "Київзеленбуд" Михайло Царенко.

KO "Київзеленбуд" було зафіксовано, що протягом останнього часу кількість незаконно встановлених МАФів на зелених зонах та об'єктах благоустрою міста постійно збільшується. "При встановленні МАФів без оформлення документів, знищуються зелені насадження, руйнується газон та знімається родючий шар грунту, чим завдається суттєва шкода екології міста" - йдеться у повідомленні. На сьогоднішній день проведено роботу з виявлення незаконно встановлених МАФів на території благоустрою міста і їх кількість складає 661 одиниця.

"КО "Київзеленбуд" вимагає, рішенням суду розпочати демонтаж незаконно встановлених споруд на території благоустрою Києва. Якщо наші колеги не розуміють, що закон є одним для всіх, ми вимушені діяти у рамках правого поля, бо інакше, в Україні нічого не зміниться" - наголосив Михайло Царенко.

Дата публікації
Перегляди
2735
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація