У Києві хлопці з "лихих 90-х" зі зброєю нападають на автомобілі та приватні парковки

У Києві хлопці з "лихих 90-х" зі зброєю нападають на автомобілі та приватні парковки

Рейдери захоплюють парковки в столиці / Фото: ТСН.ua

Паркувальний бізнес приносить значні кошти, а в елітних автомобілях часто перевозять великі суми.

У Києві "лихі 90-ті" повернулися і до автомобілістів та паркувальників. "Хлопці на спортивках" нападають на автомобілі та парковки посеред білого дня та на очах у міліції, яка нічого не робить, щоб зупинити неподобство, йдеться в сюжеті Грошей.

Невідомі чоловіки серед білого дня нападають на парковки та автомобілі, лунають постріли та вибухи. Але це нікого не цікавить, а нападників знайти не спроможні.

Автостоянки  - у будь-якому місті ласий шматочок для рейдерів. Гектари землі в усіх куточках країни давно приваблювали бажаючих прийти на все готове і без жодних зусиль заробляти гроші. Підприємці вже втомились відбиватися від погроз.

Силовики переконують, що нічого вдіяти не можуть, адже власники стоянки не платять країні. Через недобросовісних підприємців країна не отримує колосальні кошти. За них і борються рейдери.

У Києві рейдери нападають на парковки та авто

У Києві рейдери нападають на парковки та авто

У столиці близько семи сотень законних нічних стоянок і стільки ж нелегальних. Загалом вони вміщують приблизно сто тисяч машин. За ніч на парковці автовласник сплачує 15-20 гривень. Легальні  майже половину отриманих коштів віддають у Київтранспарксервіс. Нічна парковка на сто місць мала б приносити власнику  півсотні тисяч гривень на місяць.

Власники нелегальних парковок складають гроші автовласників до своєї глибокої кишені. Але підприємці стверджують - київська влада чомусь перекрила кисень саме легальним паркувальникам. Тарифи, які встановлює місто, настільки великі, що підприємець залишається ні з чим. А нелегали навпаки – процвітають.

Чиновники не хочуть коментувати ситуацію ні з тарифами, ні з захопленнями "братками" стоянок. А той з чиновників, кого вважають відповідальним за розквіт "90-х" у столиці, на зв'язок не виходить.

Тим часом силовики повільно та безрезультатно шукають порушників, які стріляють та підривають бомби на вулицях столиці.

Нагадаємо, що лихі 90-ті повертаються: "хлопці на спортивках" пускають в хід кастети, пістолети та сокири. Приголомшливі кадри розправи на агрофірмі Корнацьких показують, що лихі 90-ті, про які вже всі забули, повертаються в Україну.

Повʼязані теми:

Наступна публікація