У Києві двоє наркоманів через гроші вбили знайомого, залишивши вдовою його вагітну дружину

У Києві двоє наркоманів через гроші вбили знайомого, залишивши вдовою його вагітну дружину

Труп вбитого наркомани закутали у ковдру і винесли у лісосмугу.

Підозрюваним загрожує довічне ув'язнення.

У 20 тисяч гривень оцінили життя киянина двоє наркоманів. Підозрюваних спіймали за два дні, їм загрожує пожиттєве за ґратами. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Сергій – лісник. Його ділянка 70 гектарів на Лісовому масиві. Її потрібно обходити щодня в пошуках правопорушень. Цього разу охоронець знаходить жертву злочину.

"Тут було щось на кшталт ковдри, у яку був замотаний силует людини. Я сфотографував і пішов до лісництва. Я показав начальству і ми викликали міліцію", - розповідає лісник.

Слідчі та медексперти обережно розмотують пакунок, кілька разів обгорнутий ковдрою, ганчір'ям та скотчем. Усередині тіло чоловіка з проломленим черепом. У міліції сумнівів немає – смерть насильницька. За добу правоохоронці з'ясовують ім'я загиблого. Тіло впізнала вагітна дружина чоловіка, яка й заявила про його зникнення.

Ймовірне знаряддя вбивства - дерев'яну битку - знаходять у квартирі київського наркомана. Тут же плями крові на стінах, одязі та взутті.

За даними слідства, два злодії запропонували знайомому купити в них квартиру. Чоловік якраз підшукував нову оселю для себе та вагітної дружини. Під час оглядин помешкання на покупця накинулись і почали гамселити биткою. Нападники забрали гроші потерпілого, мобільний телефон та золоті прикраси. Після чого загорнули труп у килими, покривала, змотали скотчем та вивезли в лісопаркову зону.

"Було встановлено двох злочинців, які з метою заволодіння коштами 20 тисяч гривень вбили, замотали в ковдру і вивезли в лісосмугу. За ці гроші вони одразу придбали наркотики", - каже Олександр Терещук, начальник ГУМВС у Києві.

Один із нападників був знайомим убитого і 20 років свого життя провів за ґратами за розбої та крадіжки. Під час затримання власника квартири, де скоєно вбивство, чоловік одразу зізнався у вчиненому. Підозрюваним загрожує довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, киянок охопив страх перед маніяком, який з ножем полює на жіночі життя.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

В 20 тисяч гривень оцінили життя киянина двоє наркоманів

В 20 тисяч гривень оцінили життя киянина двоє наркоманів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація