У Києві двори замітає ексцентричний двірник у смокінгу та краватці

Дата публікації
Перегляди
7440
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві двори замітає ексцентричний двірник у смокінгу та краватці

Кредо Олександра Остапенка: повага до себе та до своєї праці.

Олександр Остапенко – без перебільшення київська легенда.

Легендарний київський водій рейсового автобуса, інтелігент за кермом, багаторазовий герой ТСНівських проектів рік тому зник із маршруту. Нещодавно ексцентричного чоловіка побачили в одному з київських дворів – виявляється, він змінив професію, але не зрадив стилю. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Олександр Остапенко – без перебільшення київська легенда. Йому 57 років. Із них майже сорок він пропрацював водієм. У дев'яностих чоловік вирішив рекламувати столицю власною персоною. Київ, на його думку – місто аристократів. Поки в інших грав шансон, він пропагував ввічливість. Він роздавав пасажирам свіжу пресу, пригощав цукерками та жартами.

Сьогодні він потирає долоні в білих рукавичках, аби взятися за віника.

"Ми звикли бачити двірника в засмальцьованому халаті, у тілогрійці - ну бомж з віником, а це показує ставлення людини", - каже Олександр.

Його кредо - повага до себе та до своєї праці. Нинішня зарплата двірника – трохи більше за тисячу гривень. Попри це називає мешканців клієнтами і дарує їм турботу як бонус.

Табу на алкоголь, інтелектуальні дискурси, білосніжна сорочка навіть у негоду - Олександр приголомшує нас зізнанням: виявляється, він проти епатажу. Гідність та усмішка - його рецепт у боротьбі з невіглаством.

На кар'єрі водія чоловік із болем, але поставив хрест. Перевізник постійно затримував зарплату. А після того, як навесні в Олександра померла дружина, він залишився єдиним доглядальником трьох онуків. Тому і знайшов роботу поруч із домом.

Із новими клопотами та без улюбленої професії, але з колекцією фраків і метеликів - він певен, його одинока місія із вдосконалення світу ще буде здійснена.

Нагадаємо, у Запоріжжі вулиці прибирає двірник-супермен.

Кореспондент ТСН Марина Макущенко

Київські двори замітає руйнівник стереотипів у краватці

Київські двори замітає руйнівник стереотипів у краватці

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7440
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація