У Києві довірлива дівчина віддала квартиру залицяльнику

У Києві довірлива дівчина віддала квартиру залицяльнику

Слова кохання із уст афериста обдурили молоду дівчину

Шахрай продав квартиру панянки уже двічі

У столиці 19-річну дівчину ошукав залицяльник. Через кілька місяців романтичних побачень і обіцянки одружитися довірлива дівчина віддала молодику всі документи для переоформлення батьківської квартири без зайвих думок, - йдеться у сюжеті ТСН

Коли кавалер отримав всі документи, то продав квартиру. Через місяць він продав її знову. У міліції кажуть, що окрім справжніх документів, шахрай вклеював свої фотографії у підроблені папери. Саме за цими фотокартками правоохоронці сподіваються знайти шахрая. Адже, можливо, він не вперше виступає у ролі афериста.

Найцікавіше, що останнім про цю ситуацію дізнався батько дівчини. Він був вражений, що від його імені фактично разом із ним квартиру продали. Колишній хазяїн квартири хоч залишився у ній прописаний.

У проданій квартирі нині живуть нові власники. Їх найімовірніше виселять, звісно, якщо в суді визнають недійсним договір купівлі-продажу. Окрім шахрая, якого розшукують, до відповідальності, мають притягнути ще й нотаріуса, який посвідчував "липову" довіреність. Схожі випадки є і судова практика свідчить, що шанси повернути квартиру досить великі. 

 

У столиці 19-річну дівчину ошукав залицяльник

У столиці 19-річну дівчину ошукав залицяльник

Повʼязані теми:

Наступна публікація