У Києві домашніх тварин продають для "смертельних тренувань" бійцівських собак - ЗМІ

У Києві домашніх тварин продають для "смертельних тренувань" бійцівських собак - ЗМІ

Кроликів продають як "живе м'ясо" для собак / Фото: ovhcarki.blogspot.com

Кроликів продають як "живе м'ясо".

У Києві на Пташиному ринку дрібних тварин продають на поталу більшим, зокрема, як "живу мішень" для бійцівських і мисливських собак.

Журналісти Сегодня, видавши себе за помічників столичного олігарха, змогли викликати продавців ринку на відверту розмову. За легендою, їм потрібні дрібні тварини, на яких собаки будуть тренуватися вбивати.

"Для такої справи я вам рекомендую взяти кроликів. Вони швидкі, добре бігають, будуть швидко тікати від собак. Можна, звичайно, ще шиншил, вони взагалі дуже жваві, але це буде дорожче, вам немає сенсу. Кролики - оптимальний варіант, і м'ясо там є, і бігають швидко - у них же інстинкт - рятуватися від небезпеки. У нас часто купують для бійцівських або мисливських собак тварин, і я завжди раджу кроликів", - докладно розповідає дівчина.

Продавець повідомляє, що зробить знижку в 30%

" По 100 гривень за кролика. А ще можна підібрати різного розміру - маленькі, середні і великі. Так буде цікавіше", - каже дівчина.

"У мене нещодавно був замовник, теж багатий чоловік. У нього в офісі у прозорому контейнері жив тигр. Я йому привозила карликових свиней, а він їх кидав тигру. Обожнював його, як рідну дитину. А взагалі зараз ці всі бійцівські і мисливські собаки стали такими популярними. У мене навіть є постійні покупці", - хвалиться продавець.

За словами юриста Дмитра Ільїна, згідно з українським законодавством продавати домашніх тварин у якості "живої мішені" заборонено. Зокрема, стаття 17 Закону України про захист тварин від жорстокого поводження чітко окреслює цілі, які дозволяють вбивати тварин.

"У будь-якому випадку, довести, що людина купила тварину для такої мети досить складно. Ви купили тварину, і вона фактично стала вашою власністю. Що з нею відбувається далі, як її використовує людина, дізнатися важко", - каже голова відділу зв'язків з громадськістю столичної міліції Ігор Михалко.

Зоозахисники також розводять руками і кажуть: якщо немає фактів, довести подібне вкрай складно.

Раніше повідомлялося, що бійцівських собак можуть юридично прирівняти до вогнепальної зброї.

Повʼязані теми:

Наступна публікація