У Києві догхантери знову почали масово труїти і розстрілювати собак

У Києві догхантери знову почали масово труїти і розстрілювати собак

У Києві активізувались догхантери / Фото: УНН

Активісти говорять про десятки вбитих тварин.

У Києві на Гідропарку догхантери влаштували масове вбивство собак.

Як пише "Комсомольская правда в Украине" з посиланням на слова волонтера, востаннє собак труїли на День незалежності.

"На чергову годівлю не прийшли 15 собак! Почали шукати, а усюди трупи... І не тільки отруєні, але і з ранами від куль", - говорить активістка.

За словами зоозахисниці, труять собак зазвичай у вихідні дні. По території, де живуть тварини, розкидають "ласощі". Так догхантери називають м'ясні фрикадельки з отрутою або ковбасу зі схованими всередині таблетками.

"Найгірше, що ці собаки тут живуть не перший рік, всі стерилізовані, з блакитними бірками на вухах. Псів ми поховаємо десь на території, тому що не віримо, що їх кремують, як передбачено законом", - додала волонтер.

Вбивають собак і на Оболоні, де догхантери розкидали отруту на вул. Полярна, Малиновського, біля метро "Оболонь" і "Мінська".

"Більше 15 собак вбили, одну ми встигли врятувати - тепер вона проходить дуже дороге лікування у ветеринарній клініці", - повідомила зоозахисниця Лариса Грініченко.

Міліцію активісти викликають постійно, пишуть звернення до міськради і комунальних служб, але поки зловити догхантерів на гарячому практично неможливо, а інакше довести причетність до вбивств складно.

Нагадаємо, в червні минулого року Святошинський райсуд Києва виніс вирок двом киянам-догхантерам. Чоловіків визнали винними у вбивстві собак особливо жорстоким способом. Поки один катував тварин, інший знімав знущання.

Відео потім викладали в Інтернет. Догхантера Олексія Ведулу і його помічника Романа Полібіна засудили на 4 роки. Але врешті за те, що Роман не вбивав тварин, а тільки знімав, йому дали умовний термін у три роки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація