У Києві добровольці АТО та націоналісти захопили відділ поліції

Активісти обурилися, що серед розшукуваних — учасники АТО і свідки по справі Бузини.

У Києві активісти націоналістичної організації "С14" та добровольці МВС захопили вестибюль Подільського територіального відділу поліціі.

Активісти обурилися тим, що у списках розшукуваних осіб перебувають бійці АТО, чинні добровольці МВС, свідки у справі про вбивство журналіста Олеся Бузини і підозрювані по цій справі, які наразі перебувають у СІЗО.

За словами народного депутата Ігора Луценка, на дошці як розшукувані висять 20 активістів, щонайменше 5 з них — добровольці МВС.

Активісти прикували себе до стін приміщення поліції і повністю заблокували відділок. Вони вимагають приїзду міністра МВС Арсена Авакова та його заступника Василя Паскала, яких пов'язують із організацією стеження та переслідування.

До активістів приїхав начальник київського управління МВС Олександр Терещук. "Я таких дурних команд не давав", - заявив він, коментуючи список оголошених у розшук, передає Громадське.

За його словами, за фактом оприлюднених списків буде порушено кримінальну справу.

"Завтра до вечора я проведу службове розслідування і передам матеріали прокурору. Якщо є вина Терещука – я сам напишу заяву і піду", – заявив начальник київської міліції.

Окрім того, до райвідділку приїхав другий заступник керівника Національної поліції Олександр Фацевич. Він пообіцяв покарати винних, які проводили слідкування за активістами. Але блокадники заявляють, що не розійдуться, поки не приїде Аваков.

Олесь Бузина був убитий 16 квітня в Києві у дворі свого багатоквартирного будинку. 18 червня міліція затримала двох підозрюваних у вбивстві — активіста націоналістичної організації, колишнього бійця батальйону МВС "Київ-2" і "Гарпун" Андрія Медведька і борця з незаконним будівництвом Дениса Поліщука

 

Ми зараз у твм-2 подільського району по вул Гонгадзе. Тут на дошці у якості розшукуваних висять свідки(!) у справі так з...

Posted by Igor Lutsenko on 25 листопад 2015 р.
 

У Києві захопили відділок МВС, де знайдено докази незаконного стеження за активістамиСьогодні активісти С14 захопили в...

Posted by C14 news on 25 листопад 2015 р.
 

Бійці добровольчих батальйонів як чинні працівники правоохоронних органів висловлюють недовіру своєму безпосередньому ке...

Posted by C14 news on 25 листопад 2015 р.

Ланцюгами до стільців у Подільському райуправлінні міліції прикували себе двоє дівчат

Ланцюгами до стільців у Подільському райуправлінні міліції прикували себе двоє дівчат

Повʼязані теми:

Наступна публікація