У Києві переходи над трасами розсипаються просто під ногами киян

У Києві переходи над трасами розсипаються просто під ногами киян

У Києві наземний перехід розсипається просто під ногами киян

Найнебезпечніші місця залатали металом, але краще не стало - зі сходів та самого переходу час від часу відпадають невеликі шматочки.

У Києві сотні людей щодня ризикують зламати ногу або провалитися крізь наземний перехід на жваву трасу, йдеться у сюжеті ТСН.

Зокрема загроза нависла над киянами, які користуються наземними переходами на вулиці Саперно-Слобідській у Голосіївському районі. Під ногами у людей розсипаються сходи, вкриті великими дірками.

"Це жахливо... провалюєшся постійно. І коли зима, снігу багато, майже не розчищається, це небезпечно", - нарікає киянка Любов Довбенко.

Прогалинами сходи вкриті згори донизу. Щоправда, найнебезпечніші місця таки залатали металом, але краще не стало - руйнується поруч. Поки ТСН знімала, зі сходів і самого переходу час від часу відпадали невеликі шматочки.

Нагорі покриття рівне і без тріщин, але розходяться перила. Від дотику хитаються, а незначне зусилля змушує їх вібрувати так, що тремтить увесь міст. Найбільше вражає, що до хитких перил прикручений великий металевий рекламний щит, який звисає над трасою.

Перила на переході хитаються від найменшого дотику
За кількасот метрів знаходиться такий же перехід - не в кращому стані.

Міський голова Олександр Попов пообіцяв вирішити проблему, як тільки дозволить погода, та приступити до "якихось робіт буквально сьогодні-завтра".

Дивіться фото: На міжнародній трасі Київ-Чоп влаштували "мокрий ремонт": асфальт кладуть прямо в калюжі

У Київавтодорі, який відповідальний за переходи, кажуть, що ті давно відслужили своє: за 23 роки не бачили жодного капітального ремонту.

Сходи, що сиплються, цього року обіцяють замінити - на це вже виділили гроші. А сам перехід, кажуть, безпечний.

"Що стосується несучої здатності споруди, у нас немає сумніву, що він в надійному технічному стані. Там в надійному стані косогори, на яких змонтовано сходи, опори, прогонова будова. Вони не потребують ніяких ремонтів за винятком дрібного поточного", - заявив головний інженер "Київавтодору" Василь Мельниченко.

Перила, які жваво гойдаються від найменшого зусилля, інженер пообіцяв перевірити додатково.

Крім наземних переходів, що на Саперно-Слобідській, у Києві руйнуються ще шість. Полагодити їх також обіцяють до кінця року.

Сотні киян щодня ризикують переламати собі всі кістки

Сотні киян щодня ризикують переламати собі всі кістки

Повʼязані теми:

Наступна публікація