У Києві директора школи звинувачують у привласненні трьох млн грн, зібраних з батьків

У Києві директора школи звинувачують у привласненні трьох млн грн, зібраних з батьків

Директор школи запевняє, що не збирав незаконно гроші / Фото: ТСН.ua

Натомість вчителі і батьки жаліються, що школу  держава не фінансує взагалі останні  5 років.

Прокуратура звинувачує директора одного з київських ліцеїв у привласненні коштів, йдеться про  трату 3-х мільйонів гривень, зібраних з батьків, передає ТСН

Проте у самому ліцеї на захист директора стали батьки і вчителі, які запевняють: у  їхнього директора жодних маєтків,  а  школу  держава не фінансує взагалі останні  5 років.

Замість робити ремонти у школах і йти на заслужені відпустки, київські школи у розпал літа лихоманить від звинувачень у корупції. 

У прокуратурі  після перевірки ліцею виявили - гроші збирають незаконно, сплата за освітні послуги перевищує встановлені державою тарифи.

"Більше трьох млн грн було привласнено. Йдеться про гроші позабюджетного походження. За законом такі послуги передбачені, але необхідно відкривати рахунок в держказначействі", - говорять у прокуратурі.

У Києві директора ліцею звинуватили у присвоєнні 3 мільйонів гривень

У Києві директора ліцею звинуватили у присвоєнні 3 мільйонів гривень

У школі звинуваченням прокуратури шоковані. 

"Наш директор живе в хрущовці. Ходить на роботу пішки  і ходить з нами в один магазин, бо ми в цьому районі всі живемо. І купує не червону і чорну ікру, а хліб молоко", - заступаються за свого директора вчителі. 

Після  тривалих суперечок директор обіцяє надати звіти, а у школі пропонують  створити  наглядову раду  за коштами.

У школі, чесно зізнається директор, усе роблять за гроші батьків та й тих на все не вистачає.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження - за привласнення коштів із зловживанням службовим становищем. Поки триває перевірка, гроші з батьків брати теж перестали.

Нагадаємо, у травні в київських школах розгорілись скандали через шкільні вступи. Батьки не готові миритись із малозрозумілими та непрозорими  конкурсами для школярів. Шквал скарг на корупцію у школах  на жаль лише в інтернеті.

Журналіст ТСН, Світлана Березівська

Повʼязані теми:

Наступна публікація