У Києві депутати хочуть ввести "сухий закон"

У Києві депутати хочуть ввести "сухий закон"

Депутати хочуть заборонити продаж алкоголю / Фото: YouTube

У Київраді хочуть заборонити продаж будь-якого алкоголю у всіх магазинах з 22:00 до 8:00.

У Київраді заговорили про заборону торгівлі алкоголем вночі, а також цілодобово - в МАФах.

Наступного тижня київські депутати можуть розглянути проект "Про обмеження споживання і продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива на території Києва", пишуть Вести.

"УДАР ініціює такий проект, бо торгівля алкоголем в нічний час сприяє зростанню алкоголізму, з цим потрібно щось робити", - сказав один з авторів проекту, ударівець Олесь Маляревич.

Хочуть заборонити продаж будь-якого спиртного (слабоалкоголки і пива) у всіх закладах торгівлі (крім кафе, ресторанів і барів) вночі - з 22:00 до 8:00. А цілодобово не дозволять продавати алкоголь на розлив і під час масових заходів (виняток - пиво в пластиковій тарі).

Депутати також думають заборонити продавати спиртне в кіосках і так званих "наливайках" - на літніх майданчиках, які не прив'язані до закладів. Але поки що з приводу цих пунктів у фракції йдуть дискусії.

"Постраждають виробники пива, адже 80% товару продається саме в кіосках. Від цього постраждає міський бюджет, адже він наповнюється за рахунок середнього та малого бізнесу", - голова міської громадської організації "Київ-МАФ" Віктор Яковицкий.

Нагадаємо, більшість зірок не підтримують "сухий закон" в Україні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація