У Києві протягом місяця зникнуть всі нелегальні газові заправки

У Києві протягом місяця зникнуть всі нелегальні газові заправки

Фото: УНІАН

Зазначається, що такі заправки грубо порушують норми безпеки і загрожують життю і здоров'ю киян.

У Києві розташовані 353 автогазозаправні пункти без будь-яких дозвільних документів, які будуть демонтовані протягом місяця.

Про це повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

"Місто готове до переговорів із тим бізнесом, який дотримується норм і не вестиме переговори з тими, хто їх не дотримується. 353 об'єкти АГЗП протягом минулого і цього року отримали відповідні приписи. Усіх їх демонтують незалежно від того, який супротив буде з їхнього боку", – зазначив Бондаренко.

За його словами, протягом місяця всі зазначені об'єкти будуть демонтовані.

У Кличка зазначають, що єдиними АГЗП, які можуть сьогодні функціонувати, є ті, що входять до складу стаціонарних автозаправних станцій, оскільки наразі іншого оформлення документів в Києві немає.

"Жодного закону та норми ми не порушуємо. Основна наша мета – наведення порядку в місті. Якщо хтось із порушників хоче узаконити свої об'єкти АГЗП – ми відкриті до такого діалогу. Але незаконні об'єкти підвищеної небезпеки на території міста функціонувати не будуть. У нас немає іншого виходу. Це пряма небезпека для людей!", – наголосив Бондаренко.

У КМДА додали, що ті АГЗП, які після демонтажу спробують незаконно поновити на відповідних місцях, будуть пріоритетними в повторному демонтажі. 

Станом на сьогодні в КМДА немає жодної декларації про безпеку та документів на відведення земельної ділянки під АГЗП.

Нагадаємо, у КМДА розповіли, скільки мільйонів недоотримав столичний бюджет через незаконні газові заправки. Зокрема, столичний бюджет у 2016 році недоотримав 569 мільйонів гривень. За його словами, ці кошти могли бути залучені на оплату праці освітян, чи на потрійні видатки в культурних закладах. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація