У Києві даішники, поспішаючи на виклик, збили на пішохідному переході людину

У Києві даішники, поспішаючи на виклик, збили на пішохідному переході людину

На місце ДТП приїхало керівництво ДАІ та МВС Оболонського району / Фото: Автополигон

За словами свідка, правоохоронці намагалися відтягнути пішохода від місця його падіння.  

У Києві  28 квітня, приблизно о 22:00, на вулиці Зої Гайдай патрульний автомобіль ДАІ збив перехожого на пішохідному переході.

Читайте: На Львівщині водій "Мерседеса" влаштував гонку і задавив двох пішоходів

За словами двох автомобілістів, у них відбулася невелика аварія через недотримання дистанції і вони викликали ДАІ. Через деякий час до місця аварії поспішав патруль ДАІ з включеним синім проблисковим маячком - він рухався по Зої Гадай від Маршала Тимошенка в напрямку Героїв Дніпра.

У цей момент на пішохідний перехід ступив хлопець, який збирався перейти дорогу. За словами свідків, він встиг зробити всього лише кілька кроків, як його збив патрульний автомобіль. Тільки після цього патрульний Daewoo Lanos зупинився.

За словами свідка-велосипедиста, до збитого пішоходу підбігли інспектори - вони кинулися його піднімати і відтягнули від місця його падіння до огорожі. Через деякий час під'їхали медики "швидкої", які госпіталізували потерпілого з забоями.

На місце ДТП приїхало керівництво ДАІ та МВС Оболонського району, представники прокуратури Оболонського району, оперативно-слідча група.

Нагадаємоу Києві машина МВС збила на смерть людину на пішоходному переході.

Повʼязані теми:

Наступна публікація