У Києві чиновники подарували подружжю двірників зайняту квартиру

У Києві чиновники подарували подружжю двірників зайняту квартиру

Квартира двірників дісталася іншим

На житло вони чекають і досі

У Києві посадовці вручили парі двірників майбутнє сімейне гніздо, яке виявилося передане іншим. Житло двірникам доводиться чекати у сусідній недобудові, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Родина двірників уже 6 років жите у 15-метровій квартирі у якості службового житла. І весь цей час вони чекають на обіцяну владою двокімнатну квартиру. Кажуть, що ордери їм вручали вже давно. Проте коли вони приїхали подивитися на квартиру, то дізналися, що ордер — анульований. Людей ніхто не попередив, що квартиру у них забрали.

Чиновники пояснили подружжю, що сталася технічна помилка. Порадили не хвилюватися, бо їх чекає квартира в прилеглій недобудові і вручили гарантійний лист. Будівля — це одна з багатьох недобудов столиці. Колись міська адміністрація виступила інвестором будівництва та в розпал кризи все зупинилося. Тому без квартир лишаються не тільки черговики, а й частина людей, які вклали гроші в будівництво.

Читайте також: Під Києвом будівельні аферисти продають квартири у 6-поверхових "дачах"

Поза камерою інвестори кажуть, що квартира черговика-двірника сподобалася комусь із реальними грішми, тому подружжя двірників посунули в сектор, який добудовувати вже не було коштів. Чиновники проводять нараду на будівництві та обіцяють здати будинок у цьому році.

Читайте: Ціни на столичне житло можуть знову обвалитися

Питання, чи не заберуть у людей обіцяну квартиру, досі залишається відкритим.

Кореспондент ТСН Сергій Гальченко

У Києві подружжя не може отримати обіцяну державою квартиру

У Києві подружжя не може отримати обіцяну державою квартиру

Повʼязані теми:

Наступна публікація