У Києві через відкриття головної ялинки тимчасово змінять маршрути деяких тролейбусів

Головну ялинку країни запалять на свято Миколая. 

У Києві через відкриття головної ялинки тимчасово змінять маршрути деяких тролейбусів

© УНІАН

Завтра, 19 грудня, з 15.30 до 20.00 тролейбуси № 6, 16, 18 змінять маршрут у зв'язку із підготовкою та проведенням культурно-мистецького проекту "Головна ялинка країни" на Софійській і Михайлівській площах.

Рух тролейбусів маршруту №6 буде організовано від Мінського масиву до ст. м. "Лук'янівська"; рух тролейбусів маршрутів № 16 і №18 - від вул. Щусєва, вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Раніше повідомлялося, що у Києві з 20 грудня продовжать чотири тролейбусні маршрути, а ще один маршрут закриють. Це пов'язано з рекомендаціями Світового банку щодо оптимізації мережі маршрутів громадського транспорту столиці, поліпшення транспортного обслуговування, забезпечення безпересадочного сполучення пасажирів між кількома районами міста. 

Головна новорічна ялинка країни приїхала до Києва під звуки трембіти (3 фото)


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie