У Києві через скандальну переписку прокурорів розпочалася службова перевірка

Столичних прокурорів перевірять через пропозицію розправи над фотокореспондентом

Столична прокуратура розпочала службову перевірку за фактом оприлюдненого в ЗМІ СМС-листування між двома прокурорами прокуратури Дніпровського району Києва під судового засідання, в якому містяться пропозиції розправи над фотокореспондентом, який здійснював зйомку у суді, - пише УНІАН.

Уже розпочато службову перевірку. Її результати будуть оприлюднені найближчим часом. Хід перевірки перебуває на контролі у Генпрокуратури України.

Зауважимо, що раніше в Мережі опублікували листування між прокурором Дніпровського району Києва Артемом Тендітним, старшим прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення прокуратури Києва Сергієм Лисенком і прокурором Дніпровського району Києва Денисом Солов'єм. Переписка велася телефоном у закритій групі Viber, повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст Василь Крутчак, який і сфотографував її під час засідання Дніпровського районного суду Києва.

Так, Тендітний у переписці нібито назвав фотографа "п**ором", а Лисенко запропонував його "от**дити". Далі у переписці теж присутньо чимало ненормативної лексики.

Як і обіцяв викладаю фото переписки прокурора Дніпровського району міста Києва Тендітного А.П.!Сьогодні в Дніпровському...

Posted by Vasyl Krutchak on Wednesday, June 10, 2015

Повʼязані теми:

Наступна публікація