У Києві через шахрайство без даху над головою може опинитися матір-одиначка із 9-річною дитиною

У Києві через шахрайство без даху над головою може опинитися матір-одиначка із 9-річною дитиною

Маленька дівчинка змушена жити із 45-річним чоловіком

Жінка програла майже всі суди. 

Квартиру в Києві, яку жінка купила три роки тому, в суді розділили між попередніми власниками. З одним із них уже три місяці мати й донька змушені жити в однокімнатному помешканні. Тепер вони чекають на рішення Верховного суду, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сімнадцять квадратних метрів у київській "малосімейці" Людмила з донькою змушена ділити з незнайомим чоловіком. Кілька місяців тому отримала листа від виконавчої служби про те, що в її квартиру поселять чоловіка. Тоді 9-річна Соня перебралася ночувати до мами, а її ліжко зайняв 45-річний незнайомець.

Жінка запевняє, квартиру для доньки купувала законно через агентство. Однак те, що раніше це житло ніяк не могли поділити між собою ні колишнє подружжя, ані їхні родичі, від неї приховали. Чоловік каже, що був співвласником квартири в шлюбі. Та після розлучення житло в колишньої дружини відсудив її батько і продав своїй сестрі. За рішенням суду чоловіка вигнали. Утім, судитися він почав тоді, коли квартиру купила Людмила, майже через три роки. Зараз у неї з дитиною - лише прописка.

Олег переконаний, що він, як і Людмила, став жертвою злочинців. Однак юристи припускають, що він також може бути учасником шахрайської схеми.

Людмила вже зверталася в прокуратуру, але там нічим зарадити не можуть, бо жінка програла всі три суди. Мати – у розпачі, каже, що втратила все. Якщо новий власник подасть до суду, вона з дитиною в будь-який момент може опинитися на вулиці. Навіть у службі захисту прав дітей, де дали згоду на купівлю квартири для неповнолітньої Соні, нині лише розводять руками. Кажуть, що усе, що могли вже зробили. Зараз Людмилі чекати допомоги вже нізвідки. Днями вона подала до Верховного суду.

Нагадаємо, що на Вінниччині бабуся може залишитись без даху над головою

Кореспондент ТСН Євгенія Коваленко.

Мати-одиначку з 9-річною дитиною намагаються лишити квартири

Мати-одиначку з 9-річною дитиною намагаються лишити квартири

Повʼязані теми:

Наступна публікація