У Києві будівельники перекрили міст, бо їм вже рік не платять зарплату

У Києві будівельники перекрили міст, бо їм вже рік не платять зарплату

Будівельники перекрили міст, який самі збудували. / Фото: Взгляд

Міст недобудували, але вже урочисто відкрили.

Будівельники, які спорудили міст над автовокзалом "Видубичі" в Києві, вийшли на рейки і перекрили новостворений міст.

Робітники протестують, оскільки їм вже цілий рік не платять гроші. При цьому перерахування від Південно-Західної залізниці - замовника будівництва моста - надходять у повному обсязі, гроші кудись діваються у фірмі-підряднику.

Робітники тримають плакати "Робота без зарплати = рабство".

"Зарплату не платять всім, протестувати зважилися тільки вісім чоловік. Робітники на будівництві моста трудяться позмінно: два тижні працюють, дві - відпочивають. Приїжджають в основному з сіл. Зарплата невелика - "чистими" виходить близько 3,5 тис. грн. Але заборгованість за рік склала більше 40 тис. ", - скаржиться робітник Анатолій Олександрівський з Вінницької області.

"Приїжджаєш на зміну, дадуть тисячу гривень, щоб з голоду не здох, а решту грошей не дають... Нам вже дружини не вірять, що ми на роботу їздимо, бо грошей вони не бачать", - скаржиться інший з будівельників.

Новий залізничний міст відкрили 7 серпня 2013 року. При цьому міст лишається незавершеним - попереду ще кілька місяців укладання рейок.

700-метровий міст будували 7 років і витратили на нього 255 млн грн. Ще 180 млн пішло на перекладку 22 км ліній зв'язку, 2,5 км каналізації та водопроводу і 12 км електромереж.

Нагадаємо, що київських мешканців, які протестують проти забудови, залякують бомбами.

Повʼязані теми:

Наступна публікація