У Києві боєць "Беркуту" допомагав грабувати жінок

У Києві боєць "Беркуту" допомагав грабувати жінок

Боєць "Беркута" допомагав грабіжникам. / Фото: Коментарі

Працівник "Беркуту" прикривав грабіжників, які "працювали" біля ТРЦ "Караван" - награбували на 53 тис. гривень.

Кілька зловмисників під прикриттям співробітника "Беркута" зробили серію пограбувань жінок на автостоянці біля ТРЦ "Караван". Злочинці грабували киян у грудні 2012-го там, де 26 вересня відбулась кривава драма за участю Ярослава Мазурка, передають "Вести".

Пограбування проходили за однаковим сценарієм. Грабували жінок, які припаркували машини на стоянці торгового центру. Як тільки потенційна жертва виходила з машини, до неї підбігали міцні на вигляд чоловіки. Вони блискавично виривали з рук сумки та особисті речі і тікали. Тут же перед розгубленою жертвою виникав і молодий "правоохоронець" - 23-річний сержант підрозділу "Беркут". Розмахуючи службовим посвідченням, він приступав до опитування потерпілих і очевидців, тим самим даючи подільникам час зникнути з награбованим.

На відміну від рядових виконавців, "беркутівець" виконував роль інструктора банди. Адже специфіку роботи слідчих органів він добре знав, тому міг передбачити ті чи інші дії слідчих. Крім того, інформацію, отриману від жертв, він застосовував для того, щоб максимально вивести подільників з-під удару. Відомо, що зловмисники награбували на 53 тисячі гривень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація