У Києві біля Оперного театру відновлять світломузичний фонтан, що гратиме гімн

У Києві біля Оперного театру відновлять світломузичний фонтан, що гратиме гімн

Фото: Вечірній Київ

Однією з композицій фонтану стане гімн України в жовто-блакитній гамі кольорів.

Фонтан біля Оперного театру, який не працював близько 15 років, вирішили відновити. Про це розповів перший заступник директора КП УЗН Шевченківського району Сергій Круть Вечірньому Києву.

Струмені води з фонтану битимуть на висоту 15 метрів. Фонтан буде змінювати висоту струменя, залежно від погодних умов. Вартість реконструкції становить 968 тисяч гривень.

Зазначимо, фонтан зроблять музикальним.

"Зараз ми спільно з режисерами Національної опери розробляємо репертуар, плануємо записати 10-20 музичних композицій. Освітлення світлодіодне - 32 млн кольорів, які можуть змінюватися 10-15 разів в секунду. Кольори будуть виставлятися в залежності від частот звуку", - розповів Генеральний директор компанії ТОВ "Енергоінвест", яка виграло тендер на відновлення фонтану, Сергій Фіщук.

Повідомляється, що однією з композицій фонтану стане гімн України в жовто-блакитній гамі кольорів.

Крім того, у сквері перед Оперним театром поставлять лавки, ліхтарі та посадять рослини. Фонтан мають намір запустити до Дня Незалежності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що всохлі на Хрещатику каштани можуть замінити на інші рослини. Фахівці кажуть, що дерева на головній вулиці столиці в такому стані, що рятувати їх уже немає сенсу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація