У Києві біля метро на Подолі загорілася новобудова

У Києві біля метро на Подолі загорілася новобудова

Спалахнула кімната на першому поверсі із дерев’яних балок, обшита гіпсокартоном.

Пожежники припускають, що пожежа могла виникнути через необережне поводження з вогнем.

У Києві на Подолі, на перехресті вулиць Новокостянтинівської та Верхнього Валу неподалік метро Контрактова площа, загорілася новобудова, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Спалахнула кімната на першому поверсі із дерев'яних балок, обшита гіпсокартоном. У ній працював уночі електрик. Обійшлося без жертв. На місце пожежі МНСники прибули за кілька хвилин. Полум'я локалізували і погасили протягом 15 хвилин. Причину загоряння наразі з'ясовують.

Припускають, що почала горіти нова електропроводка або не вимкнений електроприбор. Наприклад, обігрівач, який знайшли у кімнаті. Натомість електрик, що працював у новобудові каже, що з роботи додому повертався о 5-й ранку, а перед виходом усе вимкнув.

"Можливо, коротке замкнення, можливо, необережне поводження з вогнем. Якийсь обігрівач залишив хтось із працівників. Залишили і пішли додому. Кажуть, що електрик, який тут працює, о 5-й ранку пішов додому. Може, щось забув виключити", - каже начальник караулу Руслан Роздорожний.

"Електроприбори в нас зараз не працюють. Я уходив десь на почтаку 6-ї, лампочку я вимкнув, навіть вимикач лампочки вимкнув", - каже електрик Віктор Янківський.

Нагадаємо, на Волині вогонь знищив дерев'яний храм XVIII сторіччя.

Біля метро «Контрактова площа» загорілася новобудова

Біля метро «Контрактова площа» загорілася новобудова

Повʼязані теми:

Наступна публікація