У Києві беркутівців звинувачують у смерті 41-річного євромайданівця

У Києві беркутівців звинувачують у смерті 41-річного євромайданівця

В лікарню приходив капітан Шевченківського РВВС / Фото: УНІАН

Чоловік говорив, що силовики побили його "за Майдан".

У Києві друзі і рідні 41-річного Павла Мазуренка, який помер у столичній лікарні, запевняють, що загиблий став жертвою "беркутівців". За їхніми словами, євромайданівець помер від травм в реанімації.

Як пише ЛІГАБізнесІнформ, посилаючись на слова друга загиблого Олександра Бабака, "Беркут" зупинив Павла 18 грудня на вул. Гната Юри.

"Замість документів у Павла була ксерокопія, з цього зробили висновок - приїхав на Майдан. Зі словами "як нам набрид ваш Майдан" троє беркутівців жорстоко побили Павла і залишили на вулиці", - каже друг загиблого Олександр Бабак

"Він сам добрався додому. Дружина викликала "швидку". Павло відмовився їхати в лікарню, бо дорого, думав, що обійдеться. Через два дні він помер в реанімації 12-ї лікарні на Підвисоцького", - додав Бабак.

У лікарню, за словами Бабака, прийшов капітан Шевченківського РВВС, бо в історії хвороби було записано - побитий на Майдані.

"Сьогодні судмедексперти встановили діагноз - "пневмонія". Його дружина - в шоці. Вбили людину і списали на пневмонію", - обурився товариш загиблого.

Близькі Павла зараз планують знайти адвоката, щоб юридично можна було довести, що активіст Майдану помер через побиття.

Нагадаємо, у Києві під АП "Беркут" побив близько півсотні журналістів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація