У Києві байкери лікували дітей-аутистів від страхів

У Києві байкери лікували дітей-аутистів від страхів

Байкери допомогли дітям подолати страх

В столиці відбувається байкерське шоу, яке лякає і лікує одночасно

В Києві малюків-аутистів байкери вчили долати свої страхи. Все це відбувалося для того, щоб привернути увагу до проблем дітей із такою психічною вадою. Адже досі у більшості державних дитячих закладів не знають, як працювати із цими особливими дітьми, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також: Українська художниця показала людям світ очима дітей-аутистів

Родини із дітьми-аутистами перестають боятись діагнозу власної дитини і поволі виходять зі свого замкнутого життя у стінах квартири. У вівторок таких дітей із їхнього світу спробували витягнути у Києві байкери. Для маленьких дітей їзда із кремезними чоловіками на мотоциклах виявилася справжнім подвигом.

Вихід з себе: ТСН розповідає історії людей з аутизмом

Наприклад, 5-літній киянин Сашко досі не вміє говорити, але любить їздити в транспорті. На гучному мотобайку мамину руку не відпускає. Такі діти живуть у своєму світі і порушення звичної тиші для них надзвичайний стрес. Проте після такого першого досвіду , упевнена мама, він уже мотоцикла боятиметься менше. Для більшості діток-аутистів поїздка на байках — це задоволення. Один із них мотоциклом проїхав не один, а аж 4 кола.

Читайте також: Батьки українських дітей-аутистів хочуть, щоб ті навчалися у звичайних школах

Керівник асоціації батьків дітей із аутизмом Євгенія Панічевська каже, що цим дітям для навчання треба трішки більше часу, але ці малюки не обов'язково мають розумову відсталість.

Дивіться фото: Діти-аутисти за допомогою мистецтва змогли виразити себе

В Україні таких дітей щороку додається, бо їх почали частіше діагностувати, а батьки перестають приховувати діагноз. Наприклад, трирічний Кирило в офіційну медичну статистику українських аутистів не входить, батьки бояться оформляти йому інвалідність, бо упевнені, що їхня дитина за допомогою фахівців стане повноцінною. У вівторок Кирила не можна було відірвати від байка. Він подолав ще один свій страх, як і чимало малюків, яких не побоялись привести сюди батьки.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

В Києві малюків-аутистів байкери вчили долати страхи

В Києві малюків-аутистів байкери вчили долати страхи

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація