У Києві батьки нарікають на байдужих вихователів у дитсадочках

У Києві батьки нарікають на байдужих вихователів у дитсадочках

Діти облизують сніг із долонь, поки виховательки базікають

Діти їдять сніг і перемерзають на гойдалках, поки вихователі на прогулянці нудьгують і вирішують власні справи

У столиці батьки протестують проти байдужих працівників дитсадочків, бо потім довго лікують дітей від бронхітів, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Матері та татусі переконують, що вихователі не дбають, щоб прогулянка була для малюків справді корисною. Дошкільнята часто гуляють із розстебнутими курточками при мінусовій температурі, а потім батьки лікують їх від застуди. Нарікають, що на дітей ніхто не звертає уваги, вихователі не граються із вихованцями. Працівники садочку, якщо не теревенять між собою, то розмовляють по телефону. На підтвердження своїх слів батьки надали ТСН кілька відео.

Водночас у інструкціях і концепціях чи не кожного дитячого садка записано, що прогулянки мають бути змістовними, продуманими і давати нові знання.

Читайте також: У дитсадку діти покололися використаними шприцами, які знайшли на майданчику

Сім'ї починають серйозно думати, чи взагалі варто продовжувати дошкільну освіту. Бо вихователям не довіряють, а навчання в приватних садочках є дуже дорогим.

Кілька десятків дошкільних закладів столиці нещодавно перевірила Державна інспекція Міносвіти і майже у кожному знайшла якесь порушення. Найбільші претензії - це недостатня увага до здоров'я дітей та до якості харчування. Приміром, в одному навчальному закладі продукти зберігались не в холодильнику, а поруч із медикаментами і хімікатами.

Інспектори радять батькам телефонувати зі скаргами до них. Проте звертатися зі скаргою на вихователя відкрито наважуються одиниці із батьків, бо поміняти дитячий садок можуть не всі.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська

Діти їдять сніг і перемерзають, поки вихователі займаються своїми справами

Діти їдять сніг і перемерзають, поки вихователі займаються своїми справами

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація