У Києві елітний "Ягуар" намагалися поцупити на буксирі стареньким "Опелем"

У Києві елітний "Ягуар" намагалися поцупити на буксирі стареньким "Опелем"

У Києві на гарячому спіймали викрадачів розкішного "Ягуара"

Зловмисників видали нерви - вони кинулися навтіки, коли до них випадково наблизилося авто служби охорони.

У Києві автокрадії, які намагалися з допомогою буксира поцупити дорогущий "Ягуар", потрапили в поле зору відразу двох постів міліції, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Викрадачів налякала поява машини служби охорони. Коли патруль ДСО наблизився до старенького "Опеля", що буксирував іномарку, машини раптом різко рвонули з місця, від чого трос лопнув і причеплений "Ягуар" лишився на місці. Водій із "Ягуара" почав тікати, однак міліція його наздогнала.

Чоловік тепер твердить, що лише проходив повз авто, а сам він - психічно хворий.

Інше авто, яке тягнуло елітний "Ягуар", затримав патруль ДАІ за перевищення швидкості. Інспектори відразу звернули увагу на обірваний трос.

У салоні "Опеля" лежали документи з "Ягуара". Однак і цей водій твердить, що не вчиняв злочин, мовляв якісь незнайомці попросили відтягнути зламану машину.

Утім, у власника "Опеля" знайшли зв'язку ключів від різних іномарок, запчастини та ще деякі речі, які у слідства викликають запитання. наприклад, приладдя для відкриття автомобілів.

Наразі провадиться досудове слідство, повідомив керівник ДАІ Святошинського р-ну Києва Богдан Мосейчук.

На місце викрадення невдовзі приїхав і власник авто - молодий бізнесмен, який дізнався про крадіжку та порятунок його авто лише від даішників. Під час вчинення злочину він мирно спав. Усе сталось о 5-тій ранку.

Своє авто, яке хоч і не нове, але може коштувати до 200 тис. грн - бізнесмен не ставив на стоянку, на машині не було навіть сигналізації. Від сьогодні він вирішив просто на вулиці його вже не кидати.

Кореспондент ТСН Олександр Шилко.

У Києві на гарячому спіймали викрадачів елітного авто

У Києві на гарячому спіймали викрадачів елітного авто

Повʼязані теми:

Наступна публікація