У Києві авто спалахнуло за годину після встановлення газового обладнання

У Києві авто спалахнуло за годину після встановлення газового обладнання

Авто не проїхало й сотні кілометрів, як почало горіти прямо на трасі

Машина геть вигоріла разом із документами на встановлення

У столиці власник згорілого авто судитися з сервісом, який встановив йому газове обладнання, через яке його машина спалахнула, йдеться в сюжеті ТСН.

Хотів зекономити на бензині, а втратив машину. Уже за годину після встановлення газового обладнання на авто, воно спалахнуло і геть вигоріло - разом із документами на встановлення. У сервісі, у якому це зробили, про відшкодування і чути не хочуть. Мало того, вдають, ніби клієнта вперше бачать.

Жодної вцілілої деталі. Після пожежі та вибухів, авто, марку якого не впізнати, стало просто купою брухту. Газове обладнання Олександр вирішив установити для економії. Не вийшло. Авто не проїхало й сотні кілометрів, як почало горіти прямо на трасі.

"З-під капота почалося полум'я, перед цим машина почала трохи "троїти", "захлинатися", я зробив прогазовку і тут спалах. За 7 хвилин машина згоріла", - розповідає власник авта.

У пожежі згоріли і всі документи на встановлення газових балонів. Тепер на станції техобслуговування від Олександра відхрещуються. А дізнавшись, що документи згоріли, перестав навіть упізнавати клієнта.

Юрист Ярослав Олійник, каже, справа нелегка, але шанси в потерпілого є: оплату проводили через банк і там має зберегтися рахунок. Тож позиватися на автосервіс - треба.

"Безумовно можна буде використовувати матеріали, які були зібрані під час проведення слідства, це можуть бути свідки, банківські виписки, це можуть бути і касові документи певним чином", - каже юрист.

В Олександра вже є результати експертизи, яка довела, що авто згоріло, через розгерметизацію балонів. Тож до суду він готовий.

Нагадаємо, на початку вересня у Сімферополі прямо на заправці вибухнув автомобіль.

Автосервіс «кинув» водія після того, як його авто згоріло через неякісно встановлене газове обладнання

Автосервіс «кинув» водія після того, як його авто згоріло через неякісно встановлене газове обладнання

Повʼязані теми:

Наступна публікація