У Києві альтанка з металу врятувала дітей від смерті під колесами

У Києві альтанка з металу врятувала дітей від смерті під колесами

Бесідка зупинила рух автомобіля

Частина дитячого майданчика зупинила рух машини

В одному зі спальних районів Києва у вщент заповнений дітлахами майданчик на шаленій швидкості врізалась автівка. Пошкодивши відбійник та кілька дерев, зупинилась просто об бесідку. Коли ж водійські дверцята відчинились, то обуренню батьків не було меж. Горе-керманичка не тільки ледь трималася на ногах, а й, як виявилось, гасала машиною без водійських прав, — йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Читайте також: В Одесі очевидці ДТП влаштували самосуд над п'яним водієм

Очевидці, а це здебільшого діти та мами з візочками, з жахом констатують, що автівка мчала на такій шаленій швидкості, що її не спинили ні відбійники, ні дерева. Горе-водійка ледь не накоїла лиха відразу у двох сім‘ях. Люди лише в останній момент якось встигали відскочити з-під коліс.

Читайте також: Студента-жертву п'яного мажора на "Ауді" поховають у Рівному

Далі були незрозуміла мова п'яної жінки-водія, стрімке підкріплення у вигляді друзів і пред'ява усіх можливих посвідчень, крім водійського.

Жінка опинилась за кермом, бо була начебто найтверезіша. Все, що вдалося вимовити дівчині на своє виправдання - це кілька слів. На винуватицю ДТП даішники склали три протоколи. А от міру покарання обиратимуть не вони. Матеріали справи зібрані та направлені до суду.

Читайте також: Кривава аварія у Запоріжжі залишається загадкою для даішників

Попри це, батьки в об'єктивність справи не вірять. І через впливові зв'язки, і через надмірну самовпевненість винуватців ДТП. Після пригоди мешканці будинку планують обнести дитячий майданчик парканом.

Кореспонденти ТСН Іван Гребенюк, Григорій Жигалов

У Києві альтанка з металу дивом врятувала дітей від смерті

У Києві альтанка з металу дивом врятувала дітей від смерті

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація