У Києві активізувались соціальні служби Пресреліз

У Києві активізувались соціальні служби

Фахівці соціальної служби працюють у сім'ях з дітьми

Соцпрацівники працюють з сім'ями, де є інваліди, де один з членів сім'ї повернувся з місць позбавлення волі, з сім'ями, де є прояви насильства.

Робота столичних соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за останній рік вийшла на принципово новий за охопленням рівень. Тепер київська міська влада вбачає своїм завданням спільно із соціальними працівниками вирішити ті питання та проблеми, які ще залишаються у сфері соціальних послуг.

Про це повідомив журналістам голова Київміськдержадміністрації Олександр Попов.

"З великим задоволенням можу констатувати, що за охопленням соціальними послугами робота столичних соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за останній рік вийшла на принципово новий рівень. Надзвичайно актуальними в цьому плані стали соціальні ініціативи Президента України щодо модернізації соціальних служб. Завдяки ініціативам глави держави місто збільшило штат соцпрацівників більш ніж на півтисячі чоловік. І вже за дев'ять місяців цього року Київ має зростання майже в 5 разів сімей, які охоплені соціальними послугами", – зазначив Олександр Попов.

За словами очільника міста, "досягнувши певного високого результату за кількістю, місто не забуватиме й про якість надання соціальних послуг тим, хто їх потребує".

"Буквально цього тижня я планую зустрітися із соціальними працівниками. Будемо в робочому порядку обговорювати питання, що стосуються їхньої роботи, а також проблем, що турбують громадян. Разом шукатимемо можливість їх вирішити", – сказав Олександр Попов.

Нагадаємо, загалом по Україні на виконання соціальної ініціативи Президента Віктора Януковича  щодо модернізації соціальних служб лише у 2012 році до мережі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді влилось 12 тисяч фахівців соціальної роботи.

Фахівці соціальної служби працюють із сім'ями з дітьми, де складні відносини між батьками, непорозуміння між батьками та дітьми, із сім'ями, що перебувають у складних життєвих обставинах, де зловживають алкоголем, та з родинами наркоманів. Також соцпрацівники працюють із родинами, де є інваліди, де один із членів родини повернувся з місць позбавлення волі, із сім'ями, де є прояви насильства, та особами із числа дітей-сиріт до 23 років. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація