У Києві активісти спалили опудало Кличка на знак протесту

У Києві активісти спалили опудало Кличка на знак протесту

Фото: YouTube

Люди виступають проти скандальної забудови на "Героїв Дніпра".

У понеділок ввечері, 19 вересня, активісти, які виступають проти скандальної забудови на станції метро "Герої Дніпра", зібралися, аби висловити протест, та спалили опудало Кличка. Про це повідомляє Лівий берег.

Так, за словами активістів, вони висловили протест проти того, що "влада в особі КМДА і особисто мера Віталія Кличка, робить все можливе і неможливе для маніпулювання громадською думкою з метою продовження будівництва".

Зазначимо, своєю чергою, Віталій Кличко пообіцяв припинити скандальне будівництво до проведення громадських слухань та пішов у відпустку через "сімейні обставини". Однак, за словами активістів, будівництво триває у нічний час.

Нагадаємо, нещодавно на виході зі станції метро "Героїв Дніпра" почалося будівництво торгово-розважального центру. Ділянка землі всередині транспортної розв'язки огородили парканом і підігнали будівельну техніку. Небайдужі кияни вимагають зупинити будівництво ТРЦ, мешканці району певні – будівництво зруйнує станцію і загрожує життю. 

Своєю чергою, у метрополітені запевнили, що будівництво ТРЦ цілком безпечне, але люди категорично проти нього та вимагають зупинити будівельні роботи. Активісти перекривають рух та намагаються привернути увагу Київської влади до цієї проблеми.

Скандальне будівництво над метро: як громада може вплинути на забудову та перепланування міста

Скандальне будівництво над метро: як громада може вплинути на забудову та перепланування міста

Повʼязані теми:

Наступна публікація