У Києві абсолютно голий чоловік розгулював по центру дороги

Коли співробітники ДАІ його затримали, він не захотів одягатися і сідати в автомобіль.

У Голосіївському районі Києва по центру проїжджої частини розгулював голий чоловік. Він йшов по дорозі по вулиці Миколи Грінченка, не звертаючи увагу на машини і сигнали світлофора.

Співробітник Служби порятунку Сергій Лоянич, який став очевидцем подій, сказав, що співробітники ДАІ, які проїжджали повз, спочатку не відреагували на голого чоловіка на дорозі. Але Сергій Лоянич наполіг на тому, що у ситуацію потрібно втрутитися, повідомляє Сегодня.

"Даішники його окликнули, але він пройшов повз, не відреагувавши. Далі вони поїхали за ним. На перехресті Грінченка він повернув і перейшов на тротуар, побачивши, що за ним їде авто ДАІ. Потім деякий час петляв по дорозі. І біля заправки на Ізюмській співробітники ДАІ його зупинили", – розповів співробітник Служби порятунку.

За словами Лоянича, працівники ДАІ поводили себе з пішоходом ввічливо, при опитуванні не було ні жартів, ні насмішок на його адресу. Вони запропонували одягнути його в речі, які у них були при собі. Але пішохід відмовлявся одягатися і сідати в автомобіль – казав, що йому і так добре.

Коли чоловіка зупинили, очевидець викликав "швидку допомогу" з психіатричного відділення. Медики добиралися до місця події близько 50 хвилин. Увесь цей час голий хлопець стояв біля машини, ні на що не реагуючи, зі "скляним" поглядом.

Потім він раптово прийшов в себе, назвав своє ім'я і розповів, що вранці ходив до Адміністрації президента, але його туди не пустили, потім сходив на пляж засмагати, після цього пішов у спорткомплекс, звідки вже вийшов голим.

У результаті чоловіка госпіталізували в психіатричну клініку.

Нагадаємо, у центрі Одеси з лімузина вийшов голий чоловік і почав бігати по місту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація