У Києві 23-річний самогубець вистрибнув з вікна офісу в обідню перерву

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві 23-річний самогубець вистрибнув з вікна офісу в обідню перерву

Дівчину, яка стрибала з моста, врятували патрульні

Протягом двох днів у столиці сталося три самогубства.

Двоє чоловіків та одна дівчина зводили рахунки з життям за останні два дні у Києві. Чоловіки померли на місці, а дівчину вдалось врятувати. Самогубцями виявились особи різного віку та соціального статусу, йдеться у ТСН.19:30.

Один з чоловіків стрибнув з мосту закоханих. Документів з собою не мав – лише торбу з одягом та записку у кишені з проханням нікого не звинувачувати.

Іншим самогубцем виявився 23-річний хлопець, який стрибнув з багатоповерхівки. Жодних мотивів, чому парубок так вчинив не відомо, записок не залишав. Хлопець просто стрибнув з вікна офісу, коли його колеги пішли на обід.

Дівчина намагалась покінчити з життям близько четвертої ранку, стрибнувши з моста у Дніпро. Причиною стало болісна сварка з коханим. Але цій дівчині пощастило – її помітив патруль і командир патруля витяг самогубцю з води.

Лише торік на себе наклали руки майже 500 українців, 200 з них - неповнолітні. Психологи кажуть, головно - через утрату сенсу життя.

"Для чоловіків-бізнесменів це може бути невдала операція і руйнування бізнесу. Вони не бачать, як далі починати з нуля, будувати новий бізнес і як з цим впорається, то головне завдання і мета втрачена", - коментує психолог.

Психологи зазначають, потенційні самогубці зазвичай депресивні та непередбачувані. Їм потрібна підтримка, бо самотужки з нав'язливою ідеєю вони не впораються.

Нагадаємо, у Запоріжжі 28-річний чоловік побив двох жінок і потрапив до райвідділу міліції, де вчинив самогубство.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Що спонукає українців до самогубства

Що спонукає українців до самогубства

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація