У Києві 12-річна дівчинка після падіння у яму із 60-градусною гарячою водою отримала опіки ніг

У Києві 12-річна дівчинка після падіння у яму із 60-градусною гарячою водою отримала опіки ніг

Медики не коментують стан дівчинки після падіння в окріп

Чергова комунальна драма сталася у столиці.

У яму із окропом упала 12-річна дівчинка. Вона із матір'ю намагалася обійти калюжу, що утворилася через прорив труби. Проте раптом земля під їхніми ногами провалилася, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свідок подій Аліса каже, що вода була дуже гарячою, від неї йшов пар. Вода із ями, каже, була скрізь - під будинком, на тротуарі.

У цю яму упала 12-річна дівчинка. Вона із мамою намагалася обійти залите водою місце, зайшла на клумбу біля будинку і провалилася. Від серйозних травм, кажуть, дівчину врятувала не дуже висока температура води - лише 60 градусів. Тому дівчинка тільки попекла ноги. Медикам коментувати її нинішній стан заборонили батьки. Самі вони теж спілкуватися не хочуть. Та, за твердженням тепловиків, здоров'ю дитини зараз нічого не загрожує. Мовляв, вони заплатили за ліки. Стверджують, що дівчинка просто опинилася не в тому місці і не в той час. Мовляв, вони знали прорив є, але знайти не могли.

Натомість її знайшли дівчина з мамою. Рятувальна бригада на місце приїхала за 5 хвилин і гарячу воду відключила.

У столиці 12-річна дівчинка впала в яму з окропом

У столиці 12-річна дівчинка впала в яму з окропом

А от мешканці будинку певні, що винен в усьому не лише прикрий збіг обставин, а й повільна робота комунальників. І поза камерою розповіли ТСН: про проблеми з трубою у ЖЕК повідомили ще два дні тому, та комунальники приїхали перекривати воду лише позавчора над ранок. Тому гаряча вода біля будинку текла майже півгодини і утворила гігантську калюжу, яку дівчина з мамою саме і намагалися обійти. Люди не розуміють, як її не могли помітити тепловики.

І така "неуважність" у столиці лише за цей тиждень обернулася не одним гарячим купанням. 13 жовтня на вулиці Єреванській жінка провалилася у яму із гарячою водою. Вона обпеклася і зламала ногу. Два дні тому на вулиці Мечникова кілька годин фонтанував окріп  і його теж не одразу змогли приборкати.

Місцеві комунальники, які учора приїхали ремонтувати місце прориву, тікали від ТСН. Ще й запевняли, що яма їх не цікавила, однак вже за 10 хвилин на місце приїхав ескаватор розкопати пошкоджену трубу. Щоправда, перед об'єктивом камери, за майже годину часу, його навіть не з авели, бо майстрам чомусь так і не дали дозволу на роботи.

Нагадаємо, що у Києві хлопчикові, який провалився до ями з окропом, доведеться пересаджувати шкіру

Кореспондент ТСН Олександр Романюк.

Повʼязані теми:

Наступна публікація