У киян забрали один "пішохідний" день Хрещатиком

У киян забрали один "пішохідний" день Хрещатиком

Щосуботи ввечері та щонеділі проїжджа частина Хрещатика ставатиме пішохідною / Фото: Олег Боженко

Щосуботи головна вулиця столиці ставатиме пішохідною лише ввечері.

Відтепер погуляти проїжджою частиною вулиці Хрещатик у Києві, як було до цього щовихідних, не можна буде. Міська влада скасувала своє попереднє рішення щодо суботи.

Зокрема, відтепер пішохідним Хрещатик ставатиме щосуботи від 19:00 до 22:00, а також щонеділі та у святкові дні – від 8:00 до 22:00.

"Коли перекривається центральна магістраль на шість смуг, створюються затори в районі Володимирського узвозу та Бессарабської площі. Щоб уникнути заторів та дискомфорту для усіх киян та гостей міста, ми пропонуємо щосуботи відкривати Хрещатик для пішоходів з 19:00 до 22:00. Щоб кияни могли безпечно та комфортно гуляти, машини "Київавтодору" обов'язково проходитимуть і змиватимуть пил із проїжджої частини", – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Олександр Козловський

Чиновник пояснив, що субота для багатьох киян – робочий день, і, відповідно, транспортне навантаження на центр міста зростає, коли зранку перекривають Хрещатик.

 

Київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження КМДА, згідно з яким вулиця Хрещатик буде відкрита для піш...

Posted by Київська міська державна адміністрація - офіційна сторінка on 25 червня 2015 р.

Нагадаємо, у Києві визначили кращу концепцію благоустрою Контрактової площі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація