У готелі-ресторані на Дніпрі відвідувачів таємно знімали на відео та прослуховували

У готелі-ресторані на Дніпрі відвідувачів таємно знімали на відео та прослуховували

Готель-ресторан на Дніпрі був нашпигований спецзасобами для стеження. Ілюстрація / Фото: Проект Андрія МиргородськогоВести

Приміщення були нашпиговані відеокамерами, дешифраторами голосу і станціями активних перешкод для мобільного зв'язку.

Готель-ресторан на несамохідному судні, розташований на березі Дніпра у центрі Києва, використовував спецзасоби для таємного спостереження за відвідувачами.

Спецзасоби були вилучені під час спільної операції транспортного управління прокуратури міста Києва та працівників УБОЗ ГУ МВС, повідомили у прес-службі прокуратури Києва у понеділок, 23 червня.

Обшук дебаркадеру було проведено в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом порушення власниками судна правил експлуатації.

Так, під час спецоперації у приміщеннях готелю-ресторану на воді було виявлено потаємні відеокамери, дешифратори голосу, станції активних перешкод, які унеможливлюють роботу мобільних телефонів, наголосили у прокуратурі.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що у Києві затримали найавторитетнішого злочинця в СНД. Коронований злодій у законі на прізвисько Каха Тбіліський планував провести "сходку" в столиці, щоб призначити "смотрящих" і перерозподілити сфери впливу в Україні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація