У Гідропарку екологічна прокуратура розбирається із незаконною забудовою, але вона з'являється знову

У Гідропарку екологічна прокуратура розбирається із незаконною забудовою, але вона з'являється знову

Із Гідропарку планують забрати незаконні кав'ярні та кіоски

У зеленій зоні мають зникнути незаконні кав'ярні, кіоски, торговельні ятки.

У Києві екологічна прокуратура столиці взялася за Гідропарк: споруди, які незаконно звели на березі без дозволів, мають зникнути. Порушникам дали відстрочку в кілька днів, щоб підготували документи. Хто не встигне, той мав залишитися без кіосків та кав'ярень, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У п'ятницю працівники "Київзеленбуду" очищали територію: тягнули стільці та столи через припис прокуратури. Мовляв, власник був попереджений про те, що він перебуває на місці незаконно і про те, що він повинен звільнити самовільно зайняту земельну ділянку. Проте колишній бармен закладу зауважила, що ніхто нікого не попереджував. Телефон її шефа не відповідав. Пізніше керівник приїхав на місце і переконував, що є договір на землю і за неї платиться. Він представився орендатором Сергієм і запевнив, що документи віддав прокуророві особисто щойно в руки, бо припису не бачив.

На набережній Гідропарку теж голосно прибирали заклад півтора місяці тому, проте зараз він знову працює. У прокуратурі кажуть, що якщо об'єкт знаходиться тут незаконно, то його знесуть як і решту. Лише у п'ятницю прокуратура хотіла знести 9 незаконних об'єктів і на цьому не збирається зупинятися.

Нагадаємо, що у Києві більшість нелегальних кіосків тримають прокурори та депутати

Кореспонденти ТСН Ольга Мальчевська та Ігор Ткач.

Екологічна прокуратура взялася за Гідропарк

Екологічна прокуратура взялася за Гідропарк

Повʼязані теми:

Наступна публікація