Протестувальники ж називають пограбування провокацією і обіцяють самі знайти винних.
Невідомі злочинці вкрали з кабінету секретаря Київради Галини Гереги телевізор, пудру і сейф, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.
Також зникли релігійні книги, прапори України та Києва, а фото Гереги опинилося під столом.
В запечатані апартаменти вдерлися невідомі, вибивши частину дверей. Кабінети підлеглих секретаря Київради теж обчистили. У них також витягували сейф, але чомусь покинули біля дверей. Однак зникли принтер, факс і кулер для води.
Окрім того, стерта вся інформація в комп'ютерах. Хто таке вчинив – не знають. Працівники Київради ледь не єдині, хто залишився працювати в зайнятій активістами будівлі. Для них виділили окремий вхід із двору. Інші підходи забарикадували.
"У нас нормальні, навіть дружні стосунки з людьми, які тут перебувають. Вони приходили до нас пити чай з печивом", - каже про протестувальників працівник Київради Юлія Чудновець.
За барикадою, у колонній залі, комендант Київради Руслан Андрійко запевняє - таке наробили не вони.
"Це провокація - щоб очорнити наш протест. Три місяці ніхто нічого не крав, а тут раптом хтось щось вкрав", - обурений Андрійко.
У працівників адміністрації ж інша інформація. Два тижні тому невідомі проникли до кабінету першого заступника Анатолія Голубченка. Усе перевернули, але нічого не забрали. На початку року хтось зламав двері до комори та розкидав пакунки з нагородами. Чи щось зникло, з'ясовують правоохоронці.
Цього разу міліцію до пограбованих кабінетів активісти не пустили. Винного знайти пообіцяли самі.
У райвідділку, до якого звернулися пограбовані київрадівці, поки що збирають усну інформацію. Виїхати на місце міліція все ж таки планує.
Працівникам Київради рекомендують ніде нічого не прибирати. Нічні події ж класифікують як крадіжку. За неї світить до 6 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у грудні заявляли про крадіжки оргтехніки та меблів у кімнатах, де розташовані департамент фінансів, управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації, прес-служба. У МВС стверджували, що у підвалі КМДА на очах у свободівців побили міліціонера. А протестувальники заперечили, що напсували майна столичної держадміністрації на п'ять мільйонів гривень.
Кореспондент ТСН Інна Боднар