У Гереги з кабінету вкрали телевізор, сейф і пудру

У Гереги з кабінету вкрали телевізор, сейф і пудру

Невідомі забрали з кабінету Гереги навіть пудру

Протестувальники ж називають пограбування провокацією і обіцяють самі знайти винних.

Невідомі злочинці вкрали з кабінету секретаря Київради Галини Гереги телевізор, пудру і сейф, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Також зникли релігійні книги, прапори України та Києва, а фото Гереги опинилося під столом.

В запечатані апартаменти вдерлися невідомі, вибивши частину дверей. Кабінети підлеглих секретаря Київради теж обчистили. У них також витягували сейф, але чомусь покинули біля дверей. Однак зникли принтер, факс і кулер для води.

Окрім того, стерта вся інформація в комп'ютерах. Хто таке вчинив – не знають. Працівники Київради ледь не єдині, хто залишився працювати в зайнятій активістами будівлі. Для них виділили окремий вхід із двору. Інші підходи забарикадували.

"У нас нормальні, навіть дружні стосунки з людьми, які тут перебувають. Вони приходили до нас пити чай з печивом", - каже про протестувальників працівник Київради Юлія Чудновець.

За барикадою, у колонній залі, комендант Київради Руслан Андрійко запевняє - таке наробили не вони.

"Це провокація - щоб очорнити наш протест. Три місяці ніхто нічого не крав, а тут раптом хтось щось вкрав", - обурений Андрійко.

У працівників адміністрації ж інша інформація. Два тижні тому невідомі проникли до кабінету першого заступника Анатолія Голубченка. Усе перевернули, але нічого не забрали. На початку року хтось зламав двері до комори та розкидав пакунки з нагородами. Чи щось зникло, з'ясовують правоохоронці.

Цього разу міліцію до пограбованих кабінетів активісти не пустили. Винного знайти пообіцяли самі.

У райвідділку, до якого звернулися пограбовані київрадівці, поки що збирають усну інформацію. Виїхати на місце міліція все ж таки планує.

Працівникам Київради рекомендують ніде нічого не прибирати. Нічні події ж класифікують як крадіжку. За неї світить до 6 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у грудні заявляли про крадіжки оргтехніки та меблів у кімнатах, де розташовані департамент фінансів, управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації, прес-служба. У МВС стверджували, що у підвалі КМДА на очах у свободівців побили міліціонера. А протестувальники заперечили, що напсували майна столичної держадміністрації на п'ять мільйонів гривень.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Уночі ограбували кабінет секретаря Київради Галини Гереги

Уночі ограбували кабінет секретаря Київради Галини Гереги

Повʼязані теми:

Наступна публікація