У "Феофанії" шахрай під виглядом лікаря видурив $ 2 тис. у хворої на рак дівчини

У "Феофанії" шахрай під виглядом лікаря видурив $ 2 тис. у хворої на рак дівчини

У лікарні "Феофанія" чоловік прикинувся лікарем і видурив гроші

Чоловік стежив за дівчиною із самих Сум.

На території лікарні "Феофанія" сталося безпрецедентне шахрайство, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Чоловік прикинувся лікарем і видурив $ 2 тис. у жінки, чия хвора на рак донька саме лікується у "Феофанії". І аферист, і його жертва - із Сум. Псевдо-лікаря вже затримали і допитують.

Про онкохвору 24-річну дівчину він дізнався з газети - там було оголошення про збір грошей на лікування і номер її мобільного.

Місяць злочинець втирався у довіру: надсилав SMS-повідомлення та розпитував про здоров'я. Дівчина поділилась планами, що збирається на операцію в Київ і сказала, в яку саме лікарню. Шахрай поїхав за нею.

В день, коли дівчину прооперували, чоловік прийшов у палату, познайомився з її матір'ю, представився лікарем. Сказав, що операція пройшла успішно, а за лікування треба заплатити $ 2 тис. Жінка віддала гроші.

У лікарні Феофанія чоловік прикинувся лікарем і видурив гроші

У лікарні Феофанія чоловік прикинувся лікарем і видурив гроші

Пізніше шахрай попросив ще $ 3 тис. Тоді жінка схаменулась і перепитала у інших лікарів, чи справді медик, що просить гроші, зможе надати якісне лікування. Ті ошелешили звісткою про те, що такий у них ніколи не працював, і викликали міліцію.

"Вважаємо, що таких ситуацій з цією особою може бути не одна, а декілька, тому ми просимо людей уважно придивитись до його обличчя", - закликала прес-офіцер голосіївського райвідділу міліції Києва Юлія Мусташ.

Нагадаємо, що восени в Житомирі міліція схопила псевдо-лікаря, який присипляв жертв та грабував їхні квартири.

Повʼязані теми:

Наступна публікація