У екс-заступника головного архітектора Києва знайшли прихований бізнес

Компанія Захарченка займається архітектурою.

Екс-заступник Целовальника приховав бізнес / Фото: Наші гроші
Нещодавно звільнений заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Петро Захарченко має архітектурний бізнес, про який не повідомив у своїй декларації про доходи.

Відповідна інформація стала відомою з  даних Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДРПОУ), повідомляють "Наші Гроші".

Захарченко не надав інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства або організації (своїх та своєї родини), відповідно до затвердженою формою подачі декларації.

Проте, у ЄДРПОУ прописано, що екс-чиновник володіє часткою у двох компаніях. У першій (ТОВ "Сіті Проджект-ен Зед") Захарченко має 30%, а другою (ТОВ "Арт-віль", раніше "Фірма Зір"), яку заснував у 90-х роках, володіє разом із дружиною. Відомо, що основна діяльність "Арт-віль" - архітектура. 

Нагадаємо, що мер Києва Володимир Кличко звільнив головного архітектора столиці Сергія ЦеловальникаГоловна претензія до Целовальника, за словами очільника міста, - хаос і корупція у сфері реклами та МАФів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація