У ДСНС відзвітували про екологічну ситуацію після пожежі на нафтобазі під Васильковом

Радіаційний фон у столиці та області не змінився, наголошують надзвичайники.

Пожежа не нашкодила екологічній ситуації

Пожежа не нашкодила екологічній ситуації / © Reuters

Співробітники ДСНС відзвітували про ситуацію із рівнем забруднення повітря внаслідок пожежі на нафтобазі під Васильковом на Київщині.

Станом на 13:00 перевищень максимально разових концентрацій рівнів забруднення атмосферного фахівці не виявили.

Негативний вплив на екологічну ситуацію відсутній, додають надзвичайники.

Окрім цього, у ДСНС наголошують, що масштабна пожежа не вплинула на рівень радіаційного у Києві та Київській області.

Як повідомлялося раніше, дим від пожежі під Васильковом вражає нервову систему та має наркотичну дію. 

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie