У ДСНС відзвітували про екологічну ситуацію після пожежі на нафтобазі під Васильковом
Радіаційний фон у столиці та області не змінився, наголошують надзвичайники.
Пожежа не нашкодила екологічній ситуації / © Reuters
Співробітники ДСНС відзвітували про ситуацію із рівнем забруднення повітря внаслідок пожежі на нафтобазі під Васильковом на Київщині.
Станом на 13:00 перевищень максимально разових концентрацій рівнів забруднення атмосферного фахівці не виявили.
Негативний вплив на екологічну ситуацію відсутній, додають надзвичайники.
Окрім цього, у ДСНС наголошують, що масштабна пожежа не вплинула на рівень радіаційного у Києві та Київській області.
Як повідомлялося раніше, дим від пожежі під Васильковом вражає нервову систему та має наркотичну дію.