У ДСНС розповіли, що нині відбувається на нафтобазі під Васильковом

Нафтобаза не горить, рятувальники охолоджують резервуари.

Нафтобаза вже не горить

Нафтобаза вже не горить / © facebook.com/ДСНС

Нафтобаза під Васильковом, яка належала екс-міністру енергетики Едуарду Ставицькому, сьогодні не горить.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

Наразі територію нафтобази поливають, а резервуари охолоджують. Як повідомляється, територію охороняють сили Національної гвардії, які обмежують допуск до нафтобази.

На місці пожежі цілодобово працює Штаб по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій ДСНС України.

Нагадаємо, що СБУ викрила корупційну схему щодо нафтобази під Васильковом.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie