У ДСНС пояснили, чому Київ зранку затягнуло серпанком

У ДСНС пояснили, чому Київ зранку затягнуло серпанком

Чечоткін: Виникло таке природне явище, яке називається метеорологічний серпанок / Фото: facebook.com/nashkiev

На думку глави ДСНС, виникло природне явище - метеорологічний серпанок

Голова Держслужби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін заявив, що наразі ситуація у Києві, пов'язана з пожежами, поступово стабілізується.

"Сьогодні вранці була проведена повітряна розвідка... Нових осередків виникнення пожеж, в тому числі торфових, не виявлено. Значного задимлення навколо Києва не спостерігається", - сказав він на брифінгу в четвер у Києві.

Голова ДСНС також розповів, що напередодні в парковій зоні в районі села Зазим'я Київської області виникла лісова пожежа, в середу ввечері ця пожежа була локалізована. Наразі рятувальники здійснюють проливку територій, тліючих пеньків і залишків деревини.

"Що викликало задимленість у місті Києві? Найімовірнішою причиною може бути те, що вночі відбулося зниження температури повітря, підвищення вологості і упереміш з залишками продуктів горіння виникло таке природне явище, яке називається метеорологічний серпанок", - пояснив Чечоткін.

Він також додав, що наразі цей серпанок поступово зникає.

Нагадаємо, у столиці у школах та садочках через їдкий запах і дим скоротили робочий день. Завтра навчальні та дошкільні установи взагалі не будуть працювати.

Глава ДСНС назвав задимлення Києва метеорологічним серпанком

Глава ДСНС назвав задимлення Києва метеорологічним серпанком

Повʼязані теми:

Наступна публікація