У деяких київських маршрутках підвищили ціни на проїзд

У деяких київських маршрутках підвищили ціни на проїзд

Фото: УНІАН

Тарифи зросли у приміських автобусах і в деяких столичних.

У Києві у деяких маршрутках підвищили ціни на проїзд по місту.

Тарифи зросли у приміських автобусах, які заїжджають у Київ, а також і в деяких столичних, передає "Сегодня".

Місцеві жителі скаржаться, що у маршрутці №720, яка їздить із Боярки до Площі перемоги у Києві проїзд по місту тепер складає не 4 грн, а 5 грн. Також тариф на проїзд зріс в маршрутках №320 (вул. Ірпінська – вул. Хрещатик) та №192 (метро "Петрівка" - вул. Милославська), і тепер становить 5 грн та 6 грн відповідно.

Приміські перевізники пояснюють подорожчання вартістю пального і запчастин. Своєю чергою, київські кажуть, що ціни скорегували через зміни розцінок у приміських маршрутках.

"Це не нові тарифи, вони були затверджені вже давно. Але приміські маршрутки, які їздять по Києву, демпінгують ціни, відбирають у міських перевізників пасажирів, ми змушені знижувати вартість. Тепер "передмістя" возить пасажирів по Києву по 5 грн. Тому і у нас змінився тариф, але тільки на деяких маршрутах", - пояснюють у компанії "Союз-авто".

За словами голова Асоціації "Автоперевізники Київщини" Олексія Павленка, в найближчому майбутньому очікується ще більш серйозне збільшення тарифів на проїзд у приміських маршрутках, пов'язане з підвищенням з 1 січня мінімальної заробітної плати до 3200 грн.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" планує в наступному році підвищити залізничні тарифи на вантажні перевезення на 25% і на проїзд у пасажирських поїздах на 35%. Цю індексацію закладено в проект фінансового плану "Укрзалізниці" на 2017 рік, який вже схвалений в Мінінфраструктури.

Повʼязані теми:

Наступна публікація