У Держсанепідемслужбі попередили про можливість епідемії на Майдані

Дата публікації
Перегляди
3568
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Держсанепідемслужбі попередили про можливість епідемії на Майдані

На Майдані може ускладнитися санітарно-епідеміологічна ситуація / Фото: УНІАН

Фахівці занепокоєні санітарно-епідеміологічним становищем у центрі Києва.  

На Майдані Незалежності в Києві існує загроза ускладнення санітарно-епідемічної ситуації.

Про це повідомили у Державній санітарно-епідеміологічній службі України, передає УНІАН.

Як повідомляється, фахівці на засіданні штабу із забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя в центрі Києва висловлювали занепокоєння умовами проживання та харчування мешканців наметового містечка.

"Брудна білизна та одяг, що потребують знезараження (утилізації), відсутність можливості для прання та дотримання правил особистої гігієни, неналежні умови приготування страв та харчування громадян, не вистачає дезінфекційних засобів, а також необхідно замінити намети", - зазначили у Держсанепідемслужбі.

Також у відомстві додали, що за період існування Майдану зареєстровано 10 випадків гострих кишкових інфекцій серед мітингувальників.

"Ця кількість незначна, та люди, які звернулися до лікарні з підозрою на кишкові інфекції, вказують як причину харчовий фактор", - йдеться у повідомленні.


У Держсанепідемслужбі наголосили також на необхідності вирішення питання щодо запобігання торгівлі на Майдані швидкопсувною продукцією з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із небезпечними інфекційними захворюваннями, масовими неінфекційними захворюваннями (отруєннями). Також зазначається, що існує ризик епідемічних ускладнень при приготуванні страв та харчування громадян в умовах, що не відповідають належним.

Крім того, у відомстві наголошують на необхідності посилення контролю за дотриманням санітарних норм і правил на об'єктах життєзабезпечення (системи питного водопостачання, каналізування тощо), а також проведенні лабораторних досліджень факторів навколишнього середовища в центральній частині міста, в тому числі в наметах.

Як повідомлялося раніше, майданівці заявили, що підуть воювати на Схід, якщо Аваков пошле туди свого сина. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3568
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація