У держагенстві водних ресурсів запевнили, що раптової повені в Києві не буде

У держагенстві водних ресурсів запевнили, що раптової повені в Києві не буде

Раптове підвищення рівня води киянам не загрожує

Рівень води в Дніпрі біля Києва підніметься на 2-3 метри.

Раптової повені в Києві не буде, ситуація контролюється і дніпровські водосховища готові прийняти прогнозовану кількість додаткової води.

Про це заявив заступник голови Державного агентства водних ресурсів України Олексій Чунарьов.

"Раптової повені не очікується. Повінь або весняне водопілля - це прогнозоване явище, можна сказати, скільки, зокрема, через Київ пройде кубокілометрів води. Фактично, ми були свідками того, що з 20-го на 22-е число випала велика кількість опадів. Ми переглянули, проаналізували заново, за цей час, змоделювали ситуацію і можемо чітко заявити - раптове підвищення рівня води киянам не загрожує", - сказав він в ефірі "5 каналу".

Він також додав, що рівень води в Дніпрі біля Києва підніметься на 2-3 метри і пік водопідйому буде в другій декаді квітня.

"Пік паводку, який буде в Київському водосховищі, пройде в другій декаді квітня. Спочатку зайде прип'ятська вода в Київське водосховище, за нею відразу піде дніпровська, і тільки потім піде деснянська - це вже буде початок травня, коли вона піде безпосередньо в межах Києва. До всього ми готові", - зазначив Чунарьов.

За його словами, рівень води в Києві буде коливатися, в Балтійській системі, від 93.3 до 93.7 м. Зараз рівень води становить 90.8 м.

"Але ця вода підніметься штучно, регульовано і без негативних наслідків для киян", - підсумував Чунарьов.

Повʼязані теми:

Наступна публікація