ДАІ перекриє центр столиці у День Незалежності

ДАІ перекриє центр столиці у День Незалежності

ДАІ перекриє центр Києва у День Незалежності / Фото: Дзвін

Заборона діятиме з ранку і до завершення доби.

У День Незалежності, 24 серпня, Державтоінспекція перекриє рух у центрі Києва для приватного автотранспорту. Про це повідомляє прес-служба столичної ДАІ.

Інспектори інформують, що Хрещатик і прилеглі вулиці будуть закриті з 6:30 ранку і до 00:00 понеділка, 25 серпня. Щоправда, переліку вулиць, на котрі пошириться ця заборона, не додається.

Однак ДАІ повідомляє також про "можливе часткове обмеження руху транспорту під час пересування механізованих колон Збройних сил України, інших військових формувань за наступним маршрутом: АНТК ім. Антонова – вулицями Туполева - Стиценка – Щербакова - проспект Перемоги – Жилянська - Велика Васильківська – площа Льва Толстого – Велика Васильківська – Бессарабська площа – Хрещатик – Європейська площа – Володимирський узвіз – Набережне шосе – Набережно-Хрещатицька – Нижній Вал – Глибочицька – Глибочицький проїзд – Чорновола – проспект Перемоги".

Державтоінспекція радить киянам та гостям міста 24 серпня обмежити свої поїздки транспортними засобами до центральної частини Києва.

Як уже повідомлялося, Київ відзначить День Незалежності 24 серпня військовим парадом і концертом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація