У центрі столиці з'явився вражаюче реалістичний портрет, присвячений українській поетесі

Дата публікації
Перегляди
3128
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У центрі столиці з'явився вражаюче реалістичний портрет, присвячений українській поетесі

Величезне графіті захоплює реалістичністю / Фото: Facebook/Дмитро Білоцерковець

Художник із Австралії використав фасад будинку як полотно.

Австралійський художник графиті Гвідо Ван Хелтен завершив роботу над портретом, на який надихнула його творчість української письменниці Лесі Українки.

Відповідне фото із жіночим портретом на фасаді будинку біля метро "Золоті ворота" розмістив на своїй сторінці у соцмережі Facebook директор департаменту благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець.

Починаючи роботу над графіті, художник пояснював, що дізнався про Лесю Українку від своїх друзів. На створення величезного жіночого портрету Ван Хелтена надихнула її поезія "Конвалія", повідомляли "Подробности".

На запитання інтернет-юзерів щодо фінансування роботи художника, Білоцерковець пояснив, що місто завдячує "волонтерству та меценатству".

очень успешная иннициатива стрит-арта, которая уже реализована благодаря Guido van Helten и Geo Leros , а так же при сод...

Posted by Dmitriy Belotserkovets on 14 Июль 2015 г.

Нагадаємо, що раніше художник із Лісабону Уілс створив портрет героя Небесної сотні Сергія Нігояна. Графіті з'явилося на одному із будинків у центрі Києва. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3128
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація