У центрі Києва більше тисячі людей протестували проти використання тварин в цирках

Мітинг відбувся в парку Шевченка.

У суботу, 15 квітня, у центрі Києва в парку Шевченка більше тисячі людей вийшли на мітинг проти використання тварин у перевізних та стаціонарних цирках.

Люди збирали підписи для звернення до депутатів щодо заборони номерів з тваринами у цирках.

На протест вийшли також митці й артисти. Так, солістка ONUKA Ната Жижченко висловила своє негативне ставлення до тварин у цирків.

Пізніше кілька десятків активістів прийшли з плакатами і на Михайлівську площу. Як передає кореспондент ТСН, до активістів вийшли двоє чоловіків, які заявили, що вони охоронці, і почали виганяти мітингувальників. Документи чоловіки пред'являти відмовилися.

Крім того, позаду активістів на Михайлівській площі прийшли люди із плакатами, на яких йшлося, що вони підтримують цирк із тваринами, та почали скандувати слогани за такий цирк поруч із тими, хто виступає проти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні посилять покарання за жорстоке поводження і знущання з тварин. Якщо досі кривдникам загрожував максимум лише штраф у розмірі 340 гривень, то вже скоро сума зросте до 8 тисяч гривень, а нещадних садистів кидатимуть за ґрати до восьми років.

Повʼязані теми:

Наступна публікація